info@novalpelast.com

​​​​​​​تبریز ، شهرک صنعتی سلیمی ،سی متری سوم قطعه ی s31

 09145780943​​​​​​​

نوال پلاست

شرکت تولیدی محصولات پلاستیکی

کیســـه زبــآله

صفحه نخست » کیســـه زبــآله

​ابعاد و ضخامت تولید کیسه زباله

شرکت نوال پلاست هیچ محدودیتی در تولید کیسه زباله در ابعاد و ضخامت گوناگون ندارد، از همین رو کیسه زباله در ابعاد و ضخامت سفارشی مورد نیاز مشتری تولید و سپس تحویل داده می شود.
ابعاد کیسه زباله متوسط عبارتند از :
۸۰ در ۶۰
۶۰ در ۵۰
۷۰ در ۵۵
۸۰ در ۶۵
۸۰ در ۶۰
۹۰ در ۷۰
۱۰۰ در ۸۰
 
ابعاد کیسه زباله بزرگ (صنعتی) عبارتند از :
۱۲۰ در ۸۰
۱۲۰ در ۱۰۰
۱۳۰ در ۱۰۰
۱۵۰ در ۱۲۰
هیچ محدودیتی در تولید با ضخامت های گوناگون وجود ندارد اما به مراتب هر چقدر سایز پلاستیک زباله فله ای بزرگتر می شود باید ضخامت آن نیز بیشتر شود.

دوخت مقاوم و ضخامت متناسب با ابعاد

یکی از ویژگی های مهم کیسه زباله مقاومت در برابر فشار و ضربه است تا دچار پارگی یا خردگی نشود زیرا در این صورت پسمانده های جمع آوری شده از داخل بدنه آن بیرون می زند، دوخت مقاومت یا دوخت چند لایه برای ابعاد های بزرگ از مهم ترین عوامل برای افزایش تحمل فشار کیسه زباله است، یکی دیگر از نکات مهم در تولید کیسه زباله ضخامت متناسب با توجه به ابعاد آن است.
شرکت نوال پلاست قادر به تولید برترین نوع کیسه زباله با قیمت و کیفیت تضمینی بی قید شرط با توجه به نوع نیاز شما می باشد.
 
انواع کیسه زباله

کیسه زباله همانند دیگر نوع های پلاستیک دارای نمونه های گوناگون با متغییر های زیاد نیست، بلکه به چند نوع مختلف تقسیم بندی می شود که عبارتند از :

  • کیسه زباله فله ای (کیلویی)

  • کیسه زباله دسته دار

  • کیسه زباله بند دار

  • کیسه زباله رولی پرفراژ دار

  • کیسه زباله تجزیه پذیر

هر نوع سفارش سازی اختصاصی برای تولید یک محصول منحصر به فرد پذیرفته می شود.

کیسه زباله نایلونی یا نایلکسی ؟
​​​​​​​
نایلون دارای قیمت بالاتر و در عین حال مقاومت و کشسانی کمتری نسبت به نایلکس دارد از همین رو در اکثر موارد برای تولید کیسه زباله از مواد اولیه نایلکسی (HDPE) استفاده می شود، نایلکس به علت خاصیت کشسانی بالا حتی زیر فشار بالا هم دچار پارگی نمی شود بلکه کش می آید.
مواد اولیه نایلونی بیشتر برای مواردی که ظاهر بسته بندی دارای اهمیت است مورد استفاده قرار می گیرد، برخی از محصولات نایلونی می توان به کیسه های دسته دار بوتک یا همان لباس فروشی ها یا برخی از بسته بندی های خاص همانند لفاف دستمال کاغذی اشاره کرد.
 

قیمت کیسه زباله کیلویی
همانطور که مطلع هستید برای تولید کیسه زباله از مواد اولیه پتروشیمی استفاده می شود که قیمت آن هر روزه همراه با قیمت دلار در حال نوسان است از همین رو قادر به درج لیست قیمت در وب سایت نیستیم.

رنگبندی تولید
خط تولید نوال پلاست هیچ محدودیتی در تولید کیسه زباله در طبف رنگبندی مورد نظر مشتریان خود ندارد از همین رو در هر طیف رنگی که نیاز داشته باشید بدون هیچ گونه محدودیتی می توانید نمونه مورد نیاز خود را سفارش دهید.
آیا رنگبندی در قیمت تاثیر گذار است ؟ برای رنگی کردن کیسه زباله از مستربچ استفاده می شود که میزان افزودنی مخلوط شده آن با مواد اولیه وضوح رنگ را مشخص می کند، مستربچ های مشکی و سفید ارزان قیمت ترین نمونه ها هستند و به مراتب رنگبندی های پر سفارش با قیمت بسیار ناچیزی بالاتر هستیند اما رنگی های خاص به علت محدودیت افزودنی دارای قیمت بالاتری است.